Ana sayfa Güncel Whatsapp’a En Çok Beklenen Özellik Geldi

Whatsapp’a En Çok Beklenen Özellik Geldi

Whatsapp yeni güncellemesini duyurdu. Uzun zamandır en çok beklenen özelliği yeni güncellemesinde sunan Whatsapp'ta mesajlar artık herkesten silinebiliyor.

302
0
PAYLAŞ

Whatsapp herkesin beklediği en büyük özelliklerden biri olan mesaj silme özelliğini devreye sokarak yepyeni güncellemesi ile göz kamaştıdı. Normal şartlarda silinen mesajların sadece tek bir kişiden silinmesi kullanıcıların pekte ilgisini çekmiyordu. Yeni güncellemesi ile Whatsapp bu duruma resmen el koydu.

DELETE FOR EVERYONE SEÇENEĞİ ARTIK WHATSAPP’TA

Yıllardan beri en çok konuşulan ve herkesin en çok beklediği özellik olan Delete For Everyone yani herkes için sil özelliği Whatsapp’ta sonunda aktif hale geldi. Hızlıca atılan yanlış mesajları sildiğiniz de, mesajı göndermiş olduğunuz kişi henüz gönderilen iletiyi okumamışsa bu mesajı Whatsapp’ın yeni güncellemesi ile tamamen ortadan kaldırabileceksiniz.

BÜTÜN İLETİŞİM BİRİMLERİ SİLİNEBİLİR

Whatsapp yeni gelen bu özellik ile mesaj henüz sunuculara aktarılmadan, GIF, video, sesli mesaj, metin ve diğer iletişim birimlerini artık 7 dakika içerisinde silmenize izin verecek.
Yapılan testlerden sonra sadece bir kaç ülkenin erişimine açılan bu özelliğin yakın zamanda bütün Whatsapp kullanıcıları için gelmesi bekleniyor. Bu işlemleri yapabilmeniz için Whatsapp sürümünüzün en son güncellemeyi almış ve yüklemiş olması gerekiyor.

Nasıl Silebilirim?

Güncellemenin geldiğini görüp, güncellemeyi yükledikten sonra tek yapmanız gereken silmek istediğiniz mesajın üzerine basılı tutarak sil seçeneği yerine herkesten sil seçeneğini işaretlemek.
Öte yandan Whatsapp’ın beklenen bu güncellemesi sadece ikili konuşmaları değil, grup konuşmalarında ki mesajları da kapsıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here