Ana sayfa Oyun Steam’de Cadılar Bayramı İndirimi

Steam’de Cadılar Bayramı İndirimi

Steam Cadılar Bayramı indirimine giderek oyuncuları oldukça sevindirdi.

226
0
PAYLAŞ

İçerisinde bir çok oyunu barındıran Steam etkinlik sezonuna başlayarak Cadılar Bayramı indirimi yaptı. Steam’ın bazı zamanlar yaptığı indirimler ile oyuncuların yüzleri gülüyor. Tekrardan o indirimlerden biri ile karşımıza çıkan Steam Cadılar Bayramı etkinliği yaparak bir çok oyununda indirime gitti. Yurt dışında bir çok ülkede kutlanılan cadılar bayramına, Steam’da kayıtsız kalmayarak oyuncuları bir hayli sevindirdi.

Steam’da aktif olarak tutulan cadılar bayramı etkinliğinin 1 Kasım tarihine kadar devam etmsi beklenirken, korku oyunlarından aksiyon oyunlarına kadar bir çok oyun kategorilerinde muhteşem indirimler mevcut. Oyuncular dilerse bu oyunları şimdiden edinebilir, dilerse Steam’ın her zaman yaptığı kış indirimlerini bekleyebilir.

CADILAR BAYRAMI OYUNLARI

Cadılar bayramına uygun olarak getirilen indirim şu an daha çok korku oyunlarına gelmiş durumda bulunuyor. Steam üerinden avantajlı olarak satın alabileceğiniz ve oldukça ünlü olan oyunlardan bazıları ise 7 Days To Die, Dead by Daylight, Inside, Outloast, Darksiders II ve Limbo gibi oyunlar.

Steam’ın cadılar bayramı kampanyası devam ederken bu oyunların belirli bir indirimi de bulunmuyor. Kimi oyun yüzde 50 indirimle satılırken, kimi oyunsa yüzde 85’lik indirimlere girmiş olarak görünüyor.

Steam’ın uygulayacağı diğer indirimlerin tarihleride açıklandı. Cadılar bayramı indiriminden sonra 22 Kasım ve 28 Kasım tarihleri arasında gelecek olan Kara Cuma indirimi ve 21 Aralık, 4 Ocak tarihleri arasında gelecek Kış indirimleri de şimdiden oldukça fazla bir biçimde konuşulmaya başlandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here