Ana sayfa Güncel Samsung Gear Sport Türkiye Piyasasında

Samsung Gear Sport Türkiye Piyasasında

Samsung yeni geliştirdiği sportif akıllı telefon Gear Sport'u Türkiye piyasalarına sunarak 1299 TL'den satışa çıkardı.

409
0
PAYLAŞ
gearsport
gearsport

Dünya devi Samsung sportif bir yaşam tarzı benimseyen teknoloji çılgınları için geliştirmiş olduğu Gear Sport akıllı saat modelini Türkiye piyasalarına soktu. Eylül ayı içerisinde Avrupa’da düzenlenmiş olan en büyük tüketici elektroniği fuarı olan IFA 2017’de gösterime çıkartılan Gear Sport, kullanıcıların ilgisini su geçirmezlik özellipi ve zarif tasarımı ile çekiyor.

Kullanıcılarına daha sağlıklı bir yaşam için ihtiyaç duydukları bilgileri sunacak şekilde tasarımı yapılan Gear Sport, AMOLED 1.2 inç ekrandan oluşuyor. Oldukça gelişmiş bir arayüzü bulunan ve hareket halinde dahi bilgilere kolay erişim imkanı veren Gear Sport, kullanıcılar internete bağlı olmadıklarında dahi egzersiz ve beslenme programlarını görebilecek şekilde tasarlandı.

SPORTİF DURUŞ

Sportif bir duruşa sahip Gear Sport, su geçirmezlik sertifikası ile deniz ve havuz gibi alanlarda rahat kullanım özelliğine sahip. Yüzme stillerini algılamaya programlı olan sportif akıllı saat, su içerisinde kullanıcılara eşlik edebilyor.

Gear Sport ile birlikte kullanılabilen Speedo On uygulaması, kullanıcılar su içerisindeyken kulaç şekillerinden, yüzme sürelerinen kadar bilgi akışı sağlayabiliyor. Samsung’un yepyeni özellikli spor akıllı saati farklı renk ve tasarımlarında bulunan değiştirilebilir kayışlar nedeniyle her renk kıyafet ve stile kolay bir şekilde uyum sağlayabilir.

Öte yandan Samsung Gear VR ve PowerPoint sunumlarını uzaktan kumanda edebilme özelliğine sahip Gear Sport mavi ve siyah renk seçenekleri ile Türkiye’de piyasalara girdi.

1299 TL’ye Türkiye’de satılan Gear Sport’un alıcıları, Samsung’un kapısında kuyruk oluşturmuş durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here