Ana sayfa Güncel Samsung Galaxy Note 8 BİM’de ne kadar, ne zaman satılacak?

Samsung Galaxy Note 8 BİM’de ne kadar, ne zaman satılacak?

184
0
PAYLAŞ

Son zamanların en çok satan telefonları arasında yer alan Samsung Galaxy Note 8 modelinin yakın zamanda BİM’de yerini alacak olması kullanıcıların dikkatini çeken detaylar arasında yer almaya başladı. Özellikle müşterilerine sunduğu uygun fiyat garantisi ile dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteren BİM’in Samsung Galaxy Note 8 modelinin piyasanın çok altında bir fiyat ile satacak olması telefon alacakların dikkatinden kaçmadı.

Samsung Galaxy Note 8 BİM’de ne kadar?

Fiyat olarak ülkemizde 4 Bin TL civarında bir rakama satılan Samsung Galaxy Note 8 modelinin BİM raflarında sadece 3 Bin 299 TL’ye satılacak olması telefon alacakların telefonu merakla beklemesine neden oldu. Piyasalarda yer alan Samsung Galaxy Note 8 fiyatının neredeyse 700 TL aşağısına satışa sunulacak olan bu modeli almak için önceden gidip markette sıraya girmeniz gerekebilir. BİM’in aktüel katalogları arasında yer alan bu telefonun yanında firmanın aynı zamanda hızlı şarj özelliğine sahip olan hızlı şarj aletini de satışa sunacak olması teknoloji severlerin en çok merak ettiği konular arasında gelmesine neden oldu.

Samsung Galaxy Note 8 BİM’de neden bu kadar ucuz?

Öncelikli olarak işletim sistemi bakımından iki farklı model ile kullanıcıların karşısına çıkan Samsung Galaxy Note 8 modelinin BİM’de satışa sunulacak olan modelinin Snapdragon işletim sistemi ile geleceğini belirtmek istiyoruz. Samsung firmasının özellikle kendi bünyesinde üretimini yaptığı işletim sistemi olan Exynos 8895 modelinin fiyatının bu modele göre pahalı olduğunu belirtmek istiyoruz. Sadece işletim sistemi konusunda farklı özelliklere sahip olacak olan Samsung Galaxy Note 8 modelinin BİM marketlerde 23 Mart’tan itibaren yerini almasına kesin gözüyle bakılıyor. Bunun için 23 Mart’ta Samsung Galaxy Note 8 modeli almak istediğiniz zaman marketin açılış saatlerinde markete giderek telefonu temin edebilirsiniz. Ancak her BİM’de satışa sunulmayacak olan telefon için en yakın BİM’den bu konuda yardım alabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here