Ana sayfa Donanım Monitor-io | İnternetinizin Sorun Çözücüsü, dermânı!

Monitor-io | İnternetinizin Sorun Çözücüsü, dermânı!

201
0
PAYLAŞ

Monitor-io | İnternetinizin Sorun Çözücüsü, dermânı!; Evimizdeki veya iş yerimizde ki internet ile maalesef sürekli problem yaşıyoruz. Bu problemler genellikle kablolardan veya altyapımızdan kaynaklanıyor. Problemin kaynağını bulana kadar hem vakit kaybediyoruz hemde geriliyoruz. İşte bu problemleri tamamen ortadan kaldırarak internetimiz ile yaşadığımız problemi bularak çözen bir cihaz var Monitor-io.

Cihaz oldukça hafif ve küçük. Paketinin içerisinden 1 adet kullanım klavuzu, 1 adet ethernet kablosu, 1 adet adaptör ve cihazın kendisi çıkıyor. Ethernet kablosunun 1 girişini cihaza diğer girişini ise modeminize bağlıyorsunuz. Ardından adaptörüde fişe taktığınızda cihaz çalışmaya başlıyor. Monitor-io olası internet kesintilerinde, paket kayıplarında ve sinyalizin gücü ile alakalı size SMS aracılığı ile bildirimler gönderiyor. İnternetinizle alakalı bir problem olduğunda problemin sizden mi yoksa servis sağlayıcınızdan mı kaynaklandığını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

 

Peki nasıl satın alabiliriz?

Öncelikle ürün şuanda satışta değil. Ürün Haziran ayında satışa sunulacak ve maalesef ülkemizde satın alabileceğiniz bir web sitesi veya mağaza yok. Ürünü satın almak isterseniz buradan resmi sitelerine ulaşabilirsiniz.

Ücret: Ürünün adet fiyatı ortalama 350, 2 adet için fiyat ise 620 TL fiyatlar ülkemizde ki dolar kurundan ötürü değişebilir ayrıca fiyatlara KDV dahil değildir. (1 adet 89 ve 2 adet 158 dolar)

 

Ürünü Türkiye’den satın almak isterseniz 20$’lık kargo masrafını da ödemek durumundasınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here