Ana sayfa Donanım Microsoft’un Ajanda Benzeri Cihazı Heyecan Yarattı

Microsoft’un Ajanda Benzeri Cihazı Heyecan Yarattı

Microsoft'un henüz konsept aşamasında olan ajanda benzeri cihazının videosu ve görseli Windows Central tarafından sızdırıldı.

409
0
PAYLAŞ

Hakkında bir süredir iddialar dolaşan Microsoft’un ajanda benzeri bir cihazının konsept videosu sonunda sızdırıldı. Ajanda görünümü ile dikkatleri üzerine çeken Microsoft cihazı hakkında ortalıkta dolaşan iddiaların gerçekçiliği kanıtlandı. Microsoft’un fikirleri olarak ortaya atılan bir çok cihaz yıllardır internet aleminde gezinse de haklarında pek bir şey bulabilmek mümkün değil.

Son günlerde ortalıkta dolaşan Microsoft ajanda benzeri cihazın ise Windows Central isimli bir sitede konsepti ve görseli sızdırıldı. Bir kalem ile geçişlere sahip olunacak bu cihaz konseptinin Windows’un bütün office sürümlerini içerdiği görülüyor. Windows Central yetkilileri videoda bu yeni cihazın not alma uygulaması gibi kullanılacağını belirtirken bu hissin kesinlikle yaratıldığını ifade ediyor. Andromeda kod ismi ile anılan bu cihazın özellikleri henüz kesinleşmemiş olsada cihazın şimdiden bir çok talibi bulunuyor.

FİYATI HENÜZ BELLİ DEĞİL

Ürünün konsept olarak bulunmasından dolayı fiyatınında belli olmadığı bu cihaz hakkında sosyal medya üzerinden bir çok olumlu yorum Microsoft’a iletildi.

Bir çeşit emülasyon arayüzüne sahip olacak bu cihazın Windows 10 Mobile ile çalışması bekleniyor. Öte yandan masaüstü Windows 10’da da çalıştırılabilecek programların bu cihazda da kullanılması beklenirken bu sayılan herşey hala bir iddia halinde. Microsoft konu hakkında henüz detaylı bir açıklama yapmasa da kullanıcılar çıkan videodan sonra cihazı beklediğini açık ve net bir şekilde ifade etmiş durumda.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here