Ana sayfa Güncel iPhone SE 2 ne zaman satışa sunulacak , fiyatı?

iPhone SE 2 ne zaman satışa sunulacak , fiyatı?

230
0
PAYLAŞ

Apple firmasının her zaman amiral gemi sınıfında yer alan telefon modelleri kullanıcıların dikkatini çekme başarısı göstermektedir. Ancak son zamanlarda bazı kullanıcılarına daha uygun fiyatlardan telefon satmak için iPhone SE modelini çıkartan firmanın yakın zamanda karşımıza çıkartması beklenen iPhone SE 2 modeli hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

iPhone SE modelini kullanıcıların hizmetine sunduktan sonra oldukça başarılı bir satış rakamı yakalayan firmanın iPhone SE modelinin 2. serüveni olacak olan iPhone SE 2 modeli ile 2018 yılının ortalarında yeniden karşımıza çıkması bekleniyor. Dış görüntü olarak iPhone 5’e benzeyen ancak işletim sistemi olarak ve diğer özellikleri olarak iPhone 6 modeline benzer özellikleri karşımıza çıkartan bu modelin Mayıs ayına doğru satışa sunulması bekleniyor.

iPhone SE 2 Fiyatı ne kadar?

Fiyat olarak iPhone SE  modelinin ülkemizde Bin 800 TL civarında bir rakam satılmasından sonra iPhone SE 2 modelini karşımıza çıkartacak olan Apple firmasının iPhone SE 2 modelinin de 2 Bin TL civarında bir rakam ile satışa sunulması bekleniyor. Çok fazla farkı bulunmayan ilk modelinin aksine biraz daha geliştirilmiş özellikleri bir arada sunacak olan Apple firması bu telefonu ile ilk yıllarda çıkarttığı başarılı satış rakamlarını yakalamış olacak mı?

Ekran boyutu konusunda 4 inçlik ekran kapasitesi ile gelecek olan iPhone SE 2 modelinin oldukça küçük ekran boyutu küçük ekran severlerin dikkatini çekecek gibi duruyor. Akıllı telefonlarda ekran boyutlarının giderek büyümesinden hemen sonra Apple firmasının iPhone SE 2 modelinde neden bu kadar küçük ekran tercih ettiği konusunda merakımız halen devam ediyor.

Yıl sonuna doğru yeni bir iPhone modeli ile karşımıza çıkması beklenen Apple firmasının üretime sunacağı yeni telefonlarının özellikleri şimdiden dikkat çeken detaylar arasında yer almaya devam ediyor.

PAYLAŞ
Önceki makaleBİM’de iPhone X fiyatı ne kadar?
Sonraki makaleGoPro Uygun Fiyatlı Kamera Çıkarıyor!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here