Ana sayfa Donanım GoPro Uygun Fiyatlı Kamera Çıkarıyor!

GoPro Uygun Fiyatlı Kamera Çıkarıyor!

354
0
PAYLAŞ

GoPro Uygun Fiyatlı Kamera Çıkarıyor! | GoPro son zamanlarda ki satış rakamlarındaki düşüş sebebi ile giriş seviye ve uygun bir fiyatlı bir kamera çıkarmaya hazırlanıyor. Peki bu kameranın özellikleri ve fiyatı ne olacak?

Giriş Seviyesi ve Uygun Fiyatlı GoPro’nun Özellikleri

Öncelikle burada yazanların hepsi kuvvetli ve doğru olma ihtimali yüksek birer iddadır bilginiz olsun. GoPronun 1920×1080 çözünürlükte saniyede 60 kare çekebileceği söyleniyor ancak 2K veya 4K desteği olmayacak. Ürünün kamerası 10 megapiksel gücünde olacak ve tasarım olarak Hero 5 Black veya Hero 6 Black ile bir bir aynı olacağı söyleniyor. Uygun fiyatlı bir ürün olmasına rağmen GoPro’nun birçok modelinde gördüğüm özelliklerden biri olan su geçirmezlik özelliği bi cihazda da olacak. 10 metre derinliğe kadar suya dayanıklı olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

 

GoPro ürününün ortalama olarak 170 ile 220 $ arasında bir satış fiyat etiketi ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor. GoPronun böyle bir ürün çıkarmasında ki amaç olarak ise satış rakamlarının kötüye gitmesi ve rakip firmalara benzer bir ürün ile rakip olmaya çalışması gözüküyor. Eğer fiyat olarak 190$ altında çıkarsa bizce giriş seviyesi olarak en çok satılan aksiyon kameraları arasında en çok satılan model olabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here