Ana sayfa Oyun GOG’dan 2 Oyun İçin Kampanya

GOG’dan 2 Oyun İçin Kampanya

GOG yeni başlattığı kampanya ile iki oyununu, kullanıcılara kısa süreliğine ücretsiz dağıtıyor.

206
0
PAYLAŞ

Gog’un yaptığı kampanya süresince en çok oynanan oyunlar arasında yer alan Stronghold ve A.D. 2044 oyunlarını kısa süreliğine ücretsiz indirme şansı doğdu. The Witcher serisinin ortaya çıkmasında rol oynayan CD Project RED’in bir platformu olan GOG, iki oyununu da kısa bir süreliğine oyuncuların beğenisine sunma kararı aldı.

Stronghold HD ve A.D. 2044 oyunlarını iki günlüğüne ücretsiz olarak dağıtan GOG, kampanyadan yararlanmak için bütün oyuncuları bekliyor. 2 gün içerisinde bu oyunları kütüphaneye eklediğiniz taktirde tamamen size ait olacak bu oyunları dilediğiniz kadar oynama imkanınız bulunuyor.

Stronghold HD oyununu Steam üzerinden satın almak isteyen kullanıcılar için 11 TL olan oyun, 2001 senesinde çıkmış strateji oyunu olarak kullanıcıların ilgisini çekiyor. Strateji oyunlarının çok tutulduğu dönemlerde çıkan oyun, grafik kapsamında hala oynanabilecek bir kaliteyi kullanıcılarına sunuyor.

ÜTOPİK DÜNYALI A.D.2044

Steam üzerinde bulunmayan A.D. 2044 oyununu ise GOG’un kendi resmi web sitesine girerek kampanya bitiminde 5.99$’a bulabilirsiniz. A.D. 2044 oyunu ise 1996 senesinin bir point&click oyunu. Adından da anlaşıldığı üzere 2044 senesinde başka bir dünya üzerinde geçen oyun, erkek medeniyetinin yok olmaya başlaması durumunda neler olacabileceğini gözler önüne sermiş durumda. Oyunda teknoloji sayesinde kadınlar erkeklere ihtiyaç duymadan üreyebiliyor ve bunun sonucunda tüm dünya kadınların kontrolü altına giriyor. Sadece erkekler üzerinde etkili olan bir silah bile üretebileceğiniz bu oyun az sayıda kalan erkeği klonlara çevirerek, oyunculara ütopik bir hikaye sunuyor.

GOG’un bu oyunlarını indirmek ise çok basit. A.D.2044 için GOG’un resmi web sitesine giriş yaparak üyelik oluşturup oyunu “get it here” diyerek satın alma işlemini gerçekleştiriyorsunuz. Stronghold oyunu içinse Steam’a kullanıcı adınızla girip oyunu aratarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here