Ana sayfa Oyun Football Manager 2018 Beta Versiyonu Yayında

Football Manager 2018 Beta Versiyonu Yayında

Futbol severlerin büyük bir merakla bekledikleri Football Manager 2018 oyununun beta versiyonu çıktı. Oyunun tam sürümü ise 10 Kasım 2017 tarihinde piyasaya çıkacak.

358
0
PAYLAŞ

Futbol severlerin merakla bekledikleri Football Manager 2018 beta sürümü çıktı. 10 Kasım 2017 tarihinde tam sürümü çıkacak oyun için ön sipariş veren futbol meraklıları Football Manager oyununu beta versiyonunu deneme imkanı bulacaklar.

SiGames firması tarafından her yıl futbol meraklılarının ilgiyle beklediği Football Manager oyununun 2018 versiyonunun beta sürümü resmen yayınlandı. Seride son oyun olarak gündeme gelen Football Manager 2018 oyununu futbol severler büyük bir merak içerisinde bekliyorlardı.

10 Kasım’da tam sürümü piyasaya çıkacak oyunda aralarda da yine Patch sürümleri de oyun severlere ücretsiz olarak sunulacak. Ancak bu oyunun daha önceki versiyonlarında tam sürümü kullananlar beta sürümde bilindiği gibi tüm özellikleri kullanamıyorlar. Kullanıcılar Football Manager oyununun beta sürümünde sadece tek kişilik kariyer yaparak tam sürüm çıktığında ise kariyerlerinde kaldıkları yerden devam edebiliyorlar.

FM 2018’DE YAPILAN DEĞİŞİKLİKLER

Football Manager 2018 oyununu ön sipariş verenler Steam panelini indirdikten sonra girecekler Key ile oyuna ulaşabilecekler. Oyunu Steam haricinde farklı bir dijital ortamdan satın alanlar ise yine kendilerine verilen Key ile Football Manager 2018 oyununa giriş sağlayabilecekler.

Bu sezon FM oyununda dikkat çeken en önemli özellikler arasında yenilenmiş maç motoru geliyor. Yeni grafik özelliklerinin yanı sıra geliştirilen yapay zeka ve taktiksel kullanışlılık oyun severlerin hoşuna gidecek cinsten görünüyor. Maç motorunda ayrıca oyunu rollerinde de yapılan değişiklikler göze çarpıyor. Yenilenen taktik ekranı ise futbol severlere değişik bir macera yaratacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here