Ana sayfa Güncel BİM’de iPhone X fiyatı ne kadar?

BİM’de iPhone X fiyatı ne kadar?

165
0
PAYLAŞ

BİM’in müşterilerine özel uygun fiyatlar ile sunmuş olduğu teknolojik cihazlarda çılgınlıklar devam ediyor. Özellikle geçtiğimiz günlerde AKTÜEL kataloğunda yayınladığı iPhone X modeline olan talebin oldukça fazla olması telefonun yeniden BİM raflarına gelip gelmeyeceği konusunda merak edilen soruların ortaya çıkmasına neden oldu.

iPhone X BİM’de ne kadar?

Teknoloji marketlerde ortalama 5.500 Bin TL’nin üzerinde satış rakamı bulunan iPhone X modelinin BİM marketlerde 5 Bin TL civarında bir rakama satılacak olmasından sonra markete olan ilgi gün içerisinde erken saatlerde cihazların tükenmesine neden oldu. Özellikle teknolojik olan ürünleri uygun fiyat garantisi ile satışa sunan ve ürünlerin kısa sürede tükenmesini sağlayan BİM’in yakın zamanda iPhone X modelinin tekrardan satışa sunması bekleniyor.

Ülkemizde satış fiyatı olarak 6 Bin TL olan iPhone X modelinin 64 GB kapasiteli modelinin sadece 5 Bin 999 TL’den satışa sunan ve kısa sürede tükenen bu üründen sonra çok sayıda telefon alan BİM’in bu kampanya hakkında yakın zamanda bir açıklama yapması bekleniyor.

BİM başka hangi model telefonları satışa sunacak?

iPhone X modeli ile dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteren BİM’in özellikle 23 Mart tarihinde sunacağı yeni telefon modeli NOTE 8’de iPhone X kadar dikkat çeken telefonlar arasında yer alacak.

Bunun dışında piyasalarda bulunan en çok tercih edilen diğer telefon modellerini de kısa sürede satışa sunması beklenen firmanın yakın zamanda yeni aktüel ürünler kataloğunda diğer telefonlara yer vermesi bekleniyor.

iPhone modellerinin telefonları dışında kulaklık, şarj aleti ve buna benzer birçok özelliği yakın zamanda satışa sunacak olan BİM’in aktüel ürünler kataloğunu yakından talip ederek sizlerde merak edilen bu cihazları uygun fiyata alma fırsatını yakalamış olursunuz. iPhone X modeli dışında gelecek olan diğer telefonlar ve cihazlar için sitemizde bulunan güncel haberleri takip etmeye devam ediniz.

Bim mağazalarından başka iphone marka cep telefonunu nasıl ucuza alabilirim derseniz araştırmalarımıza göre www.81depo.com alışveriş sitesi elindeki stokları eritmek için piyasaya yeni giren en ucuz fiyat garantisi ile satışlarını yapmaya devam ediyor stoklar bitmeden satın almanızı öneririm. Kendi akrabama 81depo’dan 1 adet iphone 7 32 gb satın almış bulunmaktayız bu fiyatı kaçıramazdık kargomuz 2 gün içinde elimizde ulaştı paketleme ve teslimat hassasiyeti fiyatları gibi kaliteli.

Bir sonraki makalemde görüşmek üzere sağlıcakla kalınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here