Ana sayfa Donanım Apple’ın Tüm Modellerine Çentikli Çerçevesiz Tasarım

Apple’ın Tüm Modellerine Çentikli Çerçevesiz Tasarım

Curved yaptığı açıklamalar ile Apple ürünlerinin tüm yayınlanacak modellerine çentikli çerçevesiz tasarım getireceğini duyurdu.

476
0
PAYLAŞ

Curved.de Apple’ın ürettiği iPhone X’lerde bulunan çentikli ve çerçevesiz ekran tasarımlarını, mevcut olan bütün ürünlerine getireceğini belirterek yeni bir tasarım anlayışı yaratacağını ifade etti.

Apple yeni tasarım fikri ile çenikli çerçevesiz tasarımlarını tüm cihazlara getirmek için kolları sıvadı. Üstelik bu çentikli çerçeveli tasarımlar sadece cep telefonlarında değil, kamerası bulunmayan Apple Watch’ada konulacak.

Geçtiğimiz dönemlerde çerçevesiz ekranı olan iPhone SE’ye ait bazı görseller yayınlanmıştı. Bu olaydan sonra Curved, bunu daha ileri taşımayı istemiş olacak ki, bütün modeller için çerçevesiz çentikli ekranları bütün iPhone modellerine getireceğini duyurdu. Bu duyurulardan sonra bazı kesimler iPhone modellerini bu görüntünün bozduğunu iddia etse de, bazı kesimler ise MacBook ve iPad’i düşünerek halinden memnun olduğunu ifade etti.

Gereğinden fazla dikkat çekip, çok sayıda olumsuz eleştiri alan iPhone X’in çentikleri, Apple’ın tasarımlarını markalaştırmak olarak görülse de bazı kullanıcılar durumdan memnun değil.

BÜTÜN TASARIMLARA FACE ID

Öte yandan Curved, bu yeni çentikli tasarımlarıyla birlikte FACE ID’yide bütün ürünlerine getirmeyi planladığını açıkladı. Bu konuyla ilgili daha öncede KGI Security Apple’ın ürünü olan iPad Pro’ya FACE ID getirileceğini belirtmişti. Curved bütün bu yaptığı açıklamalardan sonra özellikle çentikli çerçevesiz tasarımlar için oldukça fazla eleştiri alsa bile, yolundan dönmeyeceğini açıkça ifade etmiş oldu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here